ÚOP v Pardubicích
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Litomyšl? Kdepak, tento víkend se na vás těší ArchiMyšl!

3.10 - 5.10.2014 | prohlídka, prezentace ... | okres Svitavy | Litomyšl
Den architektury 159x59
Světový den architektury se blíží a již tradičně si v Litomyšli pro tuto příležitost připravili bohatý kulturní program. Na co všechno se může návštěvník tohoto města o víkendu těšit?

Od pátku 3. října až do neděle 5. října se můžete zúčastnit jak komentovaných prohlídek a projížděk, tak besed (nejen) s architekty, výstav či netradičních projekcí. Zajímá-li vás historie zdejšího pivovaru a dalších hospodářských budov, připojte se k prohlídce Ing. arch. Elišky Rackové z našeho pardubického pracoviště NPÚ, která se koná v neděli 5. 10. od 13 hodin.

Program ArchiMyšl 2014

Celorepublikový festival Den architektury se uskuteční v letošním roce o víkendu 4. a 5. října. Program proběhne v 52 českých a 3 slovenských městech, plánováno je celkem 115 akcí – procházek vedených architekty, historiky či teoretiky architektury mladé a střední generace. Všechny procházky a výpravy jsou zdarma.

Více na webových stránkách festivalu

 

  • Mgr. Zuzana Růžková, NPÚ, ÚOP v Pardubicích (pracovnice vztahů k veřejnosti, redaktorka), e-mail: ruzkova.zuzana@npu.cz, tel.: 724 663 648


Metadata ke zprávě

Vloženo
3.10.2014 12:01
Vložil
NPÚ, ÚOP v Pardubicích
pořadatelé
Témata
akce pro veřejnost
číslo
15243
Diskuse o novince

Příspěvky v diskusi

Počet příspěvků: 0

Možnosti řazení
Seřadit vzestupně
Přidat nový příspěvek
obnovit